Ting Tings | HUDEBNISKUPINY.CZ

  • Filmy
  • Herci
  • Zpěváci
  • Skupiny
  • Modelky
  • Sportovci
  • Další
    Spisovatelé Panovníci Finančníci
  • Tiscali.cz
  • Zprávy
  • Sport
  • Ženy
  • Cestování
  • Games.cz
  • Profigamers.cz
  • ZeStolu.cz
  • Osobnosti.cz
  • Karaoketexty.cz
  • Úschovna.cz
  • Nedd.cz
  • Moulík.cz
  • Fights.cz
  • Dokina.cz
  • CZhity.cz
  • Našepeníze.cz
  • StartupInsider.cz

Profilový obrázek - Ting Tings
100%
Ting Tings
Profil hudební skupiny Fotogalerie (36) Videa (10) Diskografie (4) Fanklub (250) Odkazy (1) Diskuze Description
Elektropopová dvojka The Ting Tings se se svým debutovým albem We Started Nothing dokázala vyšvihnout na první příčku britského žebříčku. We Started Nothing vyšlo 19. května 2008. Jejich tanečně laděnou hudbu odpichuje přidrzlý zpěv zpěvačky a... Stručný popis

Členové skupiny

Profilový obrázek - Katie White

Katie White

zpěv, kytara
Profilový obrázek - Jules De Martino

Jules De Martino

zpěv, bicí

Diskografie

Přidat album | Zobrazit vše
Profilový obrázek - Great DJ

Great DJ

2008
Profilový obrázek - Be the one

Be the one

2008
Profilový obrázek - Shut up and let me go

Shut up and let me go

2008
Profilový obrázek - We Started Nothing

We Started Nothing

2008

Fotogalerie

Přidat fotku | Zobrazit vše
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Ting Tings
Galerie

Videa

Přidat video | Zobrazit vše
Profilový obrázek - THE TING TINGS - WE WALK - LIVE

THE TING TINGS - WE WALK - LIVE

Přehrát
Profilový obrázek - The Ting Tings - Hands (Ralphi Rosario Radio Edit)

The Ting Tings - Hands (Ralphi Rosario Radio Edit)

Přehrát
Profilový obrázek - The Ting Tings (LIVE): Traffic Light (Acoustic) - SXSW

The Ting Tings (LIVE): Traffic Light (Acoustic) - SXSW

Přehrát
Profilový obrázek - The Ting Tings-That's Not My Name(Live at Glastonbury 2009)

The Ting Tings-That's Not My Name(Live at Glastonbury 2009)

Přehrát
Profilový obrázek - SXSW: The Ting Tings - Be The One

SXSW: The Ting Tings - Be The One

Přehrát
Profilový obrázek - LOUD by Tommy Hilfiger feat. THE TING TINGS - "We're Not The Same"

LOUD by Tommy Hilfiger feat. THE TING TINGS - "We're Not The Same"

Přehrát
Profilový obrázek - The Remix Project - The Ting Tings

The Remix Project - The Ting Tings

Přehrát
Profilový obrázek - The Ting Tings-Hands With Lyrics

The Ting Tings-Hands With Lyrics

Přehrát
Profilový obrázek - The Ting Tings - That's Not My Name (HQ) - live @ Open'Er 2009

The Ting Tings - That's Not My Name (HQ) - live @ Open'Er 2009

Přehrát
Profilový obrázek - The Ting Tings perform 'Hands' (acoustic) on The 5:19 Show

The Ting Tings perform 'Hands' (acoustic) on The 5:19 Show

Přehrát

Poslední komentáře

Zatím bez komentáře, buďte první!

Vstup do diskuze

Doporučené články


  • Mikulášek se bez servítek pustil do hejtrů
  • Diváci Ulice rozhodli: Matouš patří Žofce. Jenže do hry vstoupí ještě někdo další
  • Hanka Gelnarová udělala dojem na Patrika Kincla
  • Proč Jitka Zelenková nenosí šaty? Zpěvačka otevřeně promluvila o svém osobitém stylu a vkusu
  • Na loukách kvete smrtelně jedovatá rostlina. Na jaře hrozí záměna s medvědím česnekem
  • Babiččin recept na slepičí vývar skončil v laboratoři. A imunitní buňky ho poslechly
  • Baterie v Kalifornii nahrazují plyn rychleji, než kdokoli čekal
  • Marvel zavírá jednu velkou kapitolu. Oblíbený seriál skončí po třetí řadě
  • Smrt zasáhla fanoušky seriálu M*A*S*H: Zemřela herecká hvězda, která zářila i po boku Elvise Presleyho
  • Altman před rokem slíbil AI výzkumníka do září 2026. Zprávy naznačují, že se to povedlo
  • Android 16 ukrývá dvě nová nastavení, která zrychlí internet a prodlouží výdrž baterie. Pocítíte to ihned
  • Extremistický velitel to dokázal, Rusové panikaří. Přiznávají tvrdý ukrajinský postup a možný útěk z Lymanu
  • Jedete na Slovensko? Nově zaplatíte pokutu i za přestupek, který jste nespáchali. Zákon nemá s majiteli aut slitování
  • Se Strýcovou hrála debl, teď od ní přijímá pokyny. Siniaková popsala, jak se změnila atmosféra v českém týmu
  • Barcelona chystá přestup za 200 milionů eur. Haaland by měl nahradit Lewandowského a přepsat historii klubu
  • Rusové tvrdili, že jsou Ukrajinci neschopní. Teď se snaží přesvědčit svět, že i když jim roztříštili obranu u Lymanu, nic to neznamená
  • Sparta poprvé hrála doma a rovnou dostala facku. Boleslav ji porazila po deseti porážkách v řadě na jejím ledě
  • Vémola nastoupí ve Frankfurtu s nezkontrolovanou čelistí. Lékaře záměrně obešel, aby mu nedali zákaz
  • Kania chce stadion v Liberci koupit, ale odmítá platit stovky milionů za chátrající areál. Město už zná jeho cenu
  • Knokautoval olympijského vítěze za 12 sekund. Pak přiznal dluh téměř 13 milionů korun

Tiscali.cz


  • Inflace
  • Ukrajina
  • Válka na Ukrajině
  • Migrační politika
  • ME ve fotbale 2024
  • Ruský prezident
  • Ceny energií
  • Evropská unie
  • Penzijní reforma
  • Vynález

Games.cz


  • Recenze
  • Assassin's Creed
  • Starfield
  • GTA
  • Diablo IV
  • Forza
  • Fortnite
  • Call of Duty
  • The Elder Scrolls
  • Kingdome Come: Deliverence

Fights.cz


  • UFC
  • Oktagon
  • Clash of The Stars
  • PFL
  • KSW
  • I am Figter
  • Sumó
  • Karlos Vémola
  • Jiří Procházka
  • Conor McGregor

Osobnosti.cz


  • Andrej Babiš
  • Petr Pavel
  • Hana Zagorová
  • Kazma Kazmitch
  • Kim Kardashian
  • Karlos Vémola
  • Marek Ztracený
  • Taylor Swift
  • Emma Smetana
  • Timothée Chalamet

Zestolu.cz


  • Carcassonne
  • Bang
  • Osadníci z Katanu
  • Monopoly
  • Dobble
  • Dixit
  • Krycí jména
  • Na křídlech
  • Karak
  • Jízdenky, prosím!

Tiscali.cz | Zprávy | Sport | Ženy | Cestování | Games.cz | Profigamers.cz | ZeStolu.cz | Osobnosti.cz | Karaoketexty.cz | Úschovna.cz | Nedd.cz | Moulík.cz | Fights.cz | Dokina.cz | CZhity.cz | Našepeníze.cz | Srovnám.cz | StartupInsider.cz


Partneři: Heroine

Něco jste nenašli?

Stačí se jen zaregistrovat a můžete tuto databázi


Nejnavštěvovanější osobnosti


Top filmy


  • Kvaska
  • Transformers Jedna
  • Snowboarďáci
  • Summer Sausage, a Pocket Poncho, and Tony Danza
  • Trust Issues

Top herci


  • Roman Víšek
  • Frank Sinatra
  • Aneta Vrzalová
  • Václav Neckář
  • Eminem

Top zpěváci


  • Miley Cyrus
  • Hana Zagorová
  • Karel Gott
  • Helena Vondráčková
  • Elvis Presley

Top skupiny


  • Depeche Mode
  • Stranglers, The
  • Olympic
  • Ramones
  • Elán

Top modelé


  • Jana Marečková
  • Tereza Franková
  • Angel Wicky
  • Kim Kardashian
  • Taťána Kuchařová

Top sportovci


  • Hanka Kynychová
  • Aleš Lamka
  • Cristiano Ronaldo
  • Lionel Messi
  • Luděk Mikloško

Top spisovatelé


  • Jan Lipšanský
  • Tomáš Lukavec
  • Jan Werich
  • Karel Čapek
  • Vladimír Páral

Top panovníci


  • Sonja Haraldsen
  • Jan Lucemburský
  • Přemysl Otakar II.
  • Václav Klaus
  • Kate Middleton

Osobnosti.cz Největší český web s databází osobností, herců, hereček, zpěváků, zpěvaček, modelek, filmů, hudebních skupin a sportovců. Kromě toho zde najdete i spisovatele, panovníky a finančníky. Vedle užitečných informací web obsahuje i fotografie, diskografie, filmografie a vztahy známých osobností.

Reklama | Cookies | Osobní údaje

© 2026 Osobnosti.cz | TISCALI MEDIA, a.s. | Člen skupiny DIGNITY, s.r.o.

Pro danou akci je nutné přihlášení

přihlásit se